HR reporting specialista (40 000 - 55 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš zkušenosti z oblasti HR? V Excelu se cítíš jako ryba ve vodě?..Pak jsi pro nás vhodná volba!
Jsme mezinárodní společnost a aktuálně hledáme nového kolegu do týmu lidských zdrojů, na pozici:

HR REPORTING SPECIALISTA (40 000 - 55 000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba pravidelných reportů a statistik
  • Příprava podkladů pro management
  • Administrace spojená s HR procesy
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Spolupráce na HR projektech

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • Zkušenosti s HR reportingem min. 1 rok
  • Velmi dobrou znalost Excelu
  • Zkušenost s HR SAP velkou výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Atraktivní prostředí nadnárodní společnosti
  • Stravenky
  • System Cafeterie 6 500 Kč/ rok
  • Propracovaný systém školení
  • 5 týdnů dovolené + 5 sick days

Místo pracoviště: Brandýs nad Labem

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Lenka Vojáčková
Tel.: +420775474382
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis