Senior komoditní nákupčí s AJ (až 65.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 55 000 - 65 000 Kč/měsíc13.mzda, pololetní prémie, příspěvek na dojíždění.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste ostřílený nákupčí ve výrobní společnosti a hledáte nové uplatnění? Chcete pracovat ve stabilní společnosti a mít možnost osobního rozvoje?
Reagujte zasláním životopisu a buďte mezi prvními!

Náplň práce

  • správa nákupních nákladů ve svěřeném úseku
  • plnění nastaveného KPI
  • zodpovědnost za kvalitu a včasné dodání dodávek
  • uzavírání smluvních závazků a analyzování dodavatelů
  • podílení se na plynulém procesu výroby v souvislosti s nákupem

Požadujeme

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání
  • praxi z pozice nákupčího ve výrobní společnosti
  • zkušenost s větším objemem objednávek
  • anglický jazyk na komunikativní úrovní
  • výborné vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • příspěvek na dojíždění
  • pololetní prémie
  • 13. mzdu
  • smlouva na dobu neurčitou
  • osobní rozvoj
  • jazykové kurzy

  • místo výkonu práce: Okolí Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis