Svářeč Junior - 1 směna

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Třebíč, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 22 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi vyučený v oboru svářeč nebo strojní zámečník?
Na škole Tě bavio svařování a rád by jsi v tom pokračoval a zdokonaloval se?
Hledáš společnost, ve které se budeš moci realizovat?

Pokud chceš, aby se z tebe stal zkušený svářeč, tak mi pošli svůj životopis a začni pracovat jako SVÁŘEČ JUNIOR - 1 SMĚNA (22-26.000 Kč).

Náplň práce

  • Svařování potrubí metodou TIG, MIG/MAG
  • Provádění tlakových zkoušek svárů
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • Minimálně výuční list v technickém oboru
  • Umění svařovat
  • Manuální zručnost
  • Pečlivost a ochota učit se

Nabízíme

  • Jednosměnný provoz
  • Dovolenou navíc
  • Možnost vzdělávání
  • Karierní růst

  • Místo výkonu práce: Třebíč

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Barbora Doleželová
Tel.: +420775787341
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis