Letecký mechanik (28-33.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 23 000 - 33 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Láká Vás práce v letectví a máte SŠ/VŠ vzdělání v tomto oboru? Jste absolventem nebo již máte zkušenosti jako letecký mechanik? Chcete se podílet na testování systémů a jejich seřízení?

Staňte se součástí společnosti s mezinárodním přesahem.

LETECKÝ MECHANIK (23-33.000 Kč)

Náplň práce

  • opravy a revize letounů
  • sestavování nových letadel
  • rozebírání starých letadel
  • testování jednotlivých komponentů letadel
  • kontrola funkčnosti letadel

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru letecký mechanik/letecký mechanik - avionik
  • hledáme absolventy, ale i zkušené mechaniky
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • kvartální bonusy
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost využít ubytování
  • není zde požadavek na práci na směny

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle dohody)
  • místo výkonu práce: Praha-východ (dojezdová vzdálenost z Prahy cca 20 minut)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis