Šance pro absolventy - administrativa s němčinou(25.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 25 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi absolventem a hledáš práci v administrativě, kde budeš mít i dostatečný prostor pro svůj volný čas? Mluvíš německy a chceš tento jazyk využít pro svou kariéru?

Hledáme nové členy pro posílení našeho super týmu! Zašli nám svůj životopis!

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • kontrola faktur a jejich správa
  • příprava podkladů pro účetní úkony
  • práce v programu SAP – zaučíme

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • mírně pokročilou znalost němčiny (slovem i písmem)
  • povědomí o účetnictví – výhodou
  • dobrou znalost MS EXCEL – výhodou

Nabízíme

  • velký prostor pro osobní volno
  • možnost pravidelné práce z domova
  • zaučíme tě a dáme ti šanci se posouvat dále
  • přátelské prostředí a vzájemnou podporu
  • super start tvé kariéry
  • finančně tě podpoříme, pokud nejsi z blízkého okolí
  • další benefity a výhody

  • místo výkonu práce: Ostrava

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis