Údržbář strojů - nástup ihned!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pracoval jste někdy jako údržbář strojů nebo jste jen šikovný chlap a umíte spravit všechno na co se podíváte? Pokud ano, tak hledám právě VÁS! Pošlete svůj životopis a já Vám moc ráda řeknu více informací.

Náplň práce

  • Preventivní opravy a kontrola strojů
  • Nákup náhradních dílů
  • Zavádění nových strojů do výroby
  • Práce v režimu krátký/dlouhý týden

Požadujeme

  • Ideálně střední odborné učiliště technického směru
  • Základní orientaci v technické dokumentaci
  • Technické povědomí a schopnost údržby strojů
  • Fyzickou zdatnost a šikovnost

Nabízíme

  • Nástupní plat dle Vašich zkušeností od 28.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Čtvrtletní bonusy
  • Závodní stravování
  • Pracoviště kousek od centra Brna
  • Zajímavé pracovní prostředí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis