Řidič VZV do výroby s mnoha bonusy

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Velké Žernoseky, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 23 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Řízení VZV je pro Vás hračkou a ještě k tomu Vás to baví? Nevadí Vám práce v třísměnném provozu a chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, který je největším výrobcem ve svém oboru?
Pošlete nám svůj životopis a přidejte se k nám ještě dnes!

Náplň práce

  • Rozvoz hotových výrobků na sklad
  • Přeprava materiálů a těžkých předmětů dle potřeb výroby
  • Nakládka na nákladní vozidla

Požadujeme

  • Zkušenost s řízením VZV
  • Jeřábnické a vazačské zkušenosti jsou výhodou
  • Obratnost, přesnost, samostatnost

Nabízíme

  • Zvýšení platu po zaučení
  • Závodní dotované stravování
  • Pro zaměstnance, kteří ve společnosti pracují alespoň 1 rok - odměna 20.000 Kč ročně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis