Obchodně technický manažer s AJ nebo NJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubice, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste samostatná a spolehlivá osoba, která miluje cestování a chce využívat cizí jazyky? Máte obchodního ducha do kterého se mísí i část marketingu? Chcete spojit práci s tím, co vás baví?

Máte jedinečnou šanci získat práci snů, proto neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes!!!

Mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici:

OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER S AJ NEBO NJ

Náplň práce

  • péče o stávají a akvizice nových zákazníků
  • podílení se na rozvoji obchodu
  • propagace firmy (web, marketing, výstavy..)
  • kooperace s vedením společnosti
  • cca. 1x týdně služební cesta (Evropa)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici
  • středně pokročilou znalost anglického NEBO německého jazyka
  • ochotu cestovat
  • silné organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost, důslednost, spolehlivost

Nabízíme

  • práci ve stabilní rodinné firmě s mezinárodním působením
  • možnost profesního růstu a prostor k seberealizaci
  • firemní automobil
  • flexibilní pracovní doba
  • notebook, telefon
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Havlíčkobrodsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3905995  Datum zveřejnění: 25.4.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.