Podpora databázových aplikací (40 000 - 65 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš zkušenosti s podporou/ administrací databázových aplikací? Domluvíš se bez problémů anglicky? Bankovní sektor ti není proti srsti?.. Pak Tě bereme všemi deseti!!
Zašli nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Podpora Oracle aplikací
  • Řešení technických problémů
  • Komunikace s dodavateli aplikace i jejich uživateli
  • Spolupráce na zavádění nových technologií

Požadujeme

  • VŠ vzdělání nejlépe v IT oboru
  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Pokročilá znalost Oracle databází a PL/SQL
  • Předchozí zkušenosti z bankovního sektoru výhodou

Nabízíme

  • Roční bonusy
  • 100 Kč stravenky
  • System cafeterie
  • Odborné kurzy pro zvýšení kvalifikace
  • 5 týdnů dovolené + 6 dní sick day
  • Narozeninové volno

Místo pracoviště: Praha 4

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1
Poslat společnosti životopis