CNC Operátor (od 30.000,-)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pelhřimov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci v této těžké době? Chcete konečně stabilitu a jistotu? Anebo jste vyšel školu a hledáte kde nastartovat svojí slibnou kariéru a nevadí Vám směnný provoz?
V tom případě hledáme právě Vás! Neváhejte mě kontaktovat pro Více informací!

Náplň práce

  • Zpracovávat plech a plechové díly dle zakázek
  • Obsluhovat plně automatizované lisy značky TRUMPF
  • Osazovat stroje ohraňovacími nebo děrovacími nástroji

Požadujeme

  • Minimálně SOU (výuční list)
  • Dobrou orientaci v technické dokumentaci a zkušenost s měřidly
  • Základní znalost práce s počítačem
  • Flexibilitu – práce v třísměnném provozu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Práci v moderním prostředí (směnný provoz)
  • Atraktivní příplatek za směnnost nad rámec zákona
  • Věcnou odměnu za zlepšovací návrhy
  • Motivující odměnu za plnou docházku

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Karel Baloun
Tel.: +420773773889
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis