C#. NET borec (až 50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chceš začít v IT a nevíš jak? Pojď k nám nastartovat kariéru a začít pěkně od začátku ať získáš zkušenosti a rosteš v pořádného borce, který prorazí ty nejzapeklitější problémy.

Náplň práce

Budeš vyvíjet software pro výrobu a také využiješ svůj kreativní potenciál při tvorbě webových stránek. Naučíš se pracovat s databázemi a budeš IT pašákem při instalaci výrobních PC. Všechny problémy vykomunikuješ s IT dodavatelskými profíky a zajistíš tak plynulý chod IT oddělení ve výrobě.

Požadujeme

Máš za sebou již nějaký ten pátek praxe nebo jsi čerstvým absolventem vysoké školy. Jsou ti známé jazyk C# a platforma .NET. V databázích SQL či Oracle si dokážeš poradit a anglicky se domluvíš.

Nabízíme

Práci kam klidně dojedeš MHD, 25 dní na tvůj odpočinek a k načerpání nových nápadů, každoročně ti navýšíme plat, abychom tě motivovali a k tomu ti dáme i půlroční bonusy. V případě, že si jsi gurmán, dobře se u nás najíš a můžeš i zdarma vypilovat angličtinu.

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3907125  Datum zveřejnění: 30.4.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.