HR manažer (70-90.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Teplice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 70 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Významná výrobní společnost hledá HR manažera!
Staňte se součástí nejužšího vedení významného zaměstnavatele, kde si šikovných lidí váží! Vaše životopisy zasílejte rovnou v anglickém jazyce.

Náplň práce

Vybraný kandidát bude součástí vedení společnosti, k jeho povinnostem bude patřit:

  • Organizace náborů, komunikace s dodavateli personálních služeb, podílení se na výběru vhodných uchazečů, vedení pohovorů, inzerce
  • Příprava smluv a nabídek kandidátům
  • Sledování legislativních změn
  • Příprava podkladů pro mzdy
  • Sjednávání podmínek s personálními agenturami
  • Organizace vzdělávacích činností
  • Podílí se na motivační politice firmy
  • Komunikace s manažerem BOZP
  • Komunikuje s centrálou, reporty
  • Podílí se na přípravě firemních akcí

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ humanitního směru, VŠ je silně preferována
  • Aspoň tři roky zkušeností na obdobné pozici ve středně velké výrobní společnosti
  • Komunikativní anglický jazyk nutností!
  • ŘP skupiny B
  • PC - Office, SAP
  • Komunikativnost, samostatnost, prezentační dovednosti, lidský přístup

Nabízíme

  • Práce v úzkém vedení firmy
• Přátelský kolektiv
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na penzijní a životní pojištění
• Dotované stravování

  • Lokalita: Teplice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Kolstrunková
Tel.: +420773773884
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis