Projektový vedoucí v konstrukci (až 70.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou pracovní výzvu a možnost uplatnit své zkušenosti? Chcete být vedoucí týmu a realizovat nové projekty?

Skvěle, zašlete svůj životopis a zvyšte šanci získat práci snů!

Náplň práce

  • Realizace, testování, specifikace produktů a vývoj nových projektů
  • Úzká kooperace s předseriovou výrobou
  • Aktivně reagovat na náhlé změny v projektech
  • Vedení týmu

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost s vedením projektů v konstrukci ve výrobní společnosti
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Finanční bonusy
  • Každoroční navyšování mzdy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Jazykové, odborné a vzdělávací kurzy
  • Dotované stravování

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Levičková
Tel.: +420739236965
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3908249  Datum zveřejnění: 4.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.