Pracovník do výroby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Svitavy, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pracujeme ve fajn kolektivu, máme spoustu benefitů a potřebujeme další ruce do výroby! Pojď pracovat s námi.

Hledáme PRACOVNÍKY DO VÝROBY!

Náplň práce

  • budeš mít na starosti obsluhu strojů
  • vyrobené díly je potřeba zabalit a pečlivě označit – to bude také na tobě
  • a nakonec je potřeba jen zkontrolovat, zda je vše v pořádku

Požadujeme

  • ochotu pracovat na 3 směny
  • praxe ve výrobě bude pro tebe výhodou
  • musíš být hlavně spolehlivý, zodpovědný

Nabízíme

  • finanční bonusy
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • práci v čistém prostředí
  • stabilní zázemí

  • Místo výkonu práce: Moravská Třebová

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
77900 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Edita Hrbáčková
Tel.: +420775787777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3908622  Datum zveřejnění: 5.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.