Specialista ERP systému

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Příbram, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Nejsou pro Vás pojmy, jako Karat a Navision, státy v Austrálii? Víte, jakou funkci má kliknutí na kolečko myši? Láká Vás IT práce v ne-IT firmě?

Ozvěte se mi na e-mail, nebo mi prostě jenom zavolejte a něco spolu vymyslíme!

Náplň práce

  • Implementace, údržba a rozvoj ERP systému Karat
  • Podpora uživatelů v nově zaváděném systému včetně školení
  • Práce a podpora uživatelů ve stávajících informačních systémech
  • Lokalizace problémů a realizace náprav
  • Návrhy na procesní zlepšování
  • Podpora uživatelů ve Windows prostředí

Požadujeme

  • Alespoň SŠ vzdělání
  • Znalost SQL podmínkou
  • Výborná znalost databází - tvorba, struktura, získávání dat
  • Znalost Karat nebo Navision výhodou
  • AJ slovem i písmem
  • Zkušenosti s programováním

Nabízíme

  • Závodní stravování
  • Volnočasové benefity
  • Práci na HPP přímo u zaměstnavatele
  • Jistota pravidelného výdělku
  • Nástupní mzdu zohledňující znalosti a praxe v oboru
  • Odměnu za plnou pracovní docházku

  • Místo výkonu práce: Příbram

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Karel Baloun
Tel.: +420773773889
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis