Senior v oblasti elektro údržby (MaR)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Litoměřice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 50 000 - 65 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z pozice specialisty údržby alespoň 5 let? Pohybujete se v oblasti elektro a MaR? Láká Vás práce pro mezinárodní společnost se silným zázemím?

Tak hledáme právě Vás!

Mezinárodní obchodně-výrobní společnost hledá parťáka na pozici:

SENIOR V OBLASTI ELEKTRO ÚDRŽBY (MaR) 50-65.000 Kč

Náplň práce

  • Návrh a aplikace systémů condition monitoring za účelem zefektivnění preventivní údržby
  • Organizace a řízení oprav a údržby elektro, měření a regulace, držení pracovní pohotovosti
  • Spolupráce při provádění analýz vzniklých závad a poruch
  • Vedení evidence elektrozařízení, údržby a revizí
  • Školení spolupracovníků
  • Účast při provádění zkoušek a revizí, přebírání el. zařízení do údržby
  • Plánování nákupu náhradních dílů pro elektrozařízení, vytváření podkladů pro investiční akce, navrhování technických řešení
  • Práce v údržbovém modulu SAP (znalost není podmínkou)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání se zaměřením na obory elektro a MaR
  • anglický nebo německý jazyk výhodou
  • předchozí praxi v oboru min. 5 let
  • znalost práce na počítači
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativnost, pracovní nasazení, samostatnost a ochotu učit se nové věci

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • pestrou a různorodou pracovní náplň
  • systém firemního vzdělávání a školení
  • zaměstnání s dlouhodobou perspektivou
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na penzijní a/nebo životní pojištění a mnoho dalších

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis