Účetní ve výrobní společnosti

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihlava, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 29 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušená/ný účetní a chcete své znalosti využít v mezinárodní výrobní firmě, kde se budete cítit jako doma? Pokud ke zkušenostem z účetnictví navíc ovládáte i anglický jazyk, máte šanci uspět ve výběrovém řízení na pozici:

ÚČETNÍ VE VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Náplň práce

  • dodavatelské faktury - zaúčtování a kontrola
  • majetková oblast - zaúčtování, kontrola, inventury
  • příprava podkladů pro závěrky
  • výkazy, evidence jízd
  • spolupráce s ostatními odděleními (i zahraničními)
  • práce v systému SAP

Požadujeme

  • SŠ či VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • zkušenosti z pozice účetní ve výrobní společnosti
  • znalost českého účetnictví
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • samostatnost, komunikativnost

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí
  • týden dovolené navíc, sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové a vzdělávací kurzy
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Velkomeziříčsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis