SAP ABAP vývojář Junior (40 000 - 60 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš nějaké zkušenosti s vývojem v ABAP? SAP pro tebe není jen cizí zkratka? Rád hledáš možnosti pro zlepšení?

Mezinárodní společnost přijme do SAP týmu "parťáka", který jim pomůže s interními aplikacemi!

Náplň práce

  • Vývoj nových funkcí a modulů v ABAP
  • Poskytování podpory konzultantům
  • Řešení technických problémů spojených s chodem aplikace
  • Tvorba technické dokumentace

Požadujeme

  • Min. 1 rok praxe na obdobné pozici
  • Obecný IT background
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s podporou aplikací vítány

Nabízíme

  • Možnost homeoffice
  • 5 týdnů dovolené + 6 dní sickdays
  • Stravenky plně hrazené společností
  • Technické vybavení i k soukromým účelům
  • Multisport karta, příspěvky na penzijní pojištění

Místo výkonu práce: Praha 11

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Lenka Vojáčková
Tel.: +420775474382
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis