Technický manažer výroby (50 000 - 70 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mělník, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 50 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš rád velké výzvy? Domluvíš se bez problémů anglicky? Super! Hledáme šikovné absolventy i ostřílené profíky, kteří nám pomůžou rozjet výrobu o 200 strojích. Pokud rád cestuješ a poznáváš nová místa, tak my ti dopřejeme zaučení v Dánsku.
Neváhej a pošli nám svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • Dohled nad instalací strojů
  • Rozjezd výroby
  • Dohled nad dodržováním postupů při výrobě
  • Kontrola materiálů
  • Zácvik v Dánsku

Požadujeme

  • VŠ technického směru
  • Zkušenosti z výrobní společnosti velkou výhodou
  • Výhodou znalost CNC
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Přístup ke špičkovým technologiím
  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Zaškolení v zahraniční společnosti
  • Technické vybavení i k osobnímu využití
  • Možnost podílet se na rozjezdu společnosti

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis