Reagujte bez životopisu

Šikula na elektromechaniku

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Šumperk, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 25 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte znalosti z elektromechaniky a jste v tom dobrý? Máte zájem pracovat na dvě směny pro stabilní strojírenskou firmu? Ano? Ozvěte se mi..

Náplň práce

  • instalace a manipulace elektrických částí výrobků dle platných předpisů
  • opravy elektrických zařízení
  • zpětná kontrola zapojení

Požadujeme

  • odborné vyučení bez maturity v oboru elektro nebo platné osvědčení z profesní kvalifikace dle NSK (Národní soustava kvalifikací)
  • znalost vyhlášky 50/1978 Sb. výhodou (propadlou vyhlášku lze obnovit)
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • samozřejmostí je samostatnost a pečlivost
  • důležitá je odpovědnost za svoji práci

Nabízíme

  • náborový příspěvek 10.000 Kč
  • dovolená 5 týdnů
  • 1500 docházkový bonus
  • penzijní/životní připojištění
  • flexi pass
  • vzdělávací kurzy, školení
  • dotované stravování
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • práce na dvě směny

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Olga Krajčíková
Tel.: +420739234802
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis