Profesionál v automotive kvalitě (od 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 65 000 Kč/měsícPravidelné finanční odměny a další.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Víme, že zkušení kvalitáři, kteří mluví německy nebo anglicky nerostou na stromech. Jsme připraveni náležitě ocenit nabyté zkušenosti v této oblasti výroby.
Máme projekt, který čeká právě na vás!

Náplň práce

  • komunikace a řešení reklamací
  • průběžné hodnocení a zlepšovaní kvality v procesu výroby
  • vypracování analýz a reporting
  • využívání nástrojů kvality

Požadujeme

  • praxi v kvalitě v automotive společnosti
  • znalost a praktické využití nástrojů kvality
  • komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka

Nabízíme

  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • pravidelné odměny
  • dovolená navíc
  • perspektivní pracovní místo

  • místo výkonu práce: cca 30 minut od Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis