Controller – nástup ihned!!!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Valašské Meziříčí, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví vás práce s čísly a dokážete vše vidět v širších souvislostech? Máte vystudovánu školu se zaměřením na ekonomii či finance? A práce v Excelu je pro vás hračka? Pak hledáme právě vás!

Hledáme posilu do týmu na pozici CONTROLLERA!

Náplň práce

  • kontrola účetních položek
  • dohled nad hospodařením nákladových středisek
  • kooperace s externími účtárnami
  • reporty a analýzy
  • forecasting
  • hodnocení investic
  • inventury, příprava ročních plánů

Požadujeme

  • vzdělání v oblasti ekonomie
  • praxi na obdobné pozici
  • komunikativní znalost aspoň jednoho cizího jazyka – angličtiny nebo němčiny
  • velmi dobrá znalost MS Office – zejména Excel

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • příspěvky na dopravu
  • pololetní odměny
  • školení a další možnosti nejen karierního růstu
  • možnost nastoupit IHNED!

  • místo výkonu práce: okolí Rožnova pod Radhoštěm

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
77900 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Edita Hrbáčková
Tel.: +420775787777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3911760  Datum zveřejnění: 13.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.