Výrobní technolog

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Třebíč, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 23 000 - 37 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání technického zaměření a praxi na pozici technologa vstřikování plastů? Jste technicky zdatní? Rádi byste pracovali na pozici VÝROBNÍHO TECHNOLOGA na Vysočině? Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní strojírenská společnost působící na Třebíčsku hledá kandidáty na pozici:

VÝROBNÍ TECHNOLOG

Náplň práce

  • Zavádění nových technologií do výroby
  • Tvorba pracovních postupů, norem práce
  • Podílení se na vývoji nových výrobků
  • Navrhování a realizace optimálních řešení
  • Komunikace se zahraniční centrálou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Alespoň rok praxe na obdobné pozici
  • Alespoň středně pokročilá znalost němčiny
  • Proaktivní přístup, ochota dále se rozvíjet
  • Komunikativnost, samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Vysočina (Třebíčsko)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Ivana Smejkalová
Tel.: +420775787241
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis