Obchodník - elektrotechnické součástky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské vzdělání v oblasti elektro a široký technický rozhled? Jste komunikativní typ s aktivním přístupem a domluvíte se anglicky? Pak nám neváhejte zaslat váš životopis!

Zavedená společnost působící v oblasti automatizace hledá novou posilu do svého týmu na pozici:

OBCHODNÍK - ELEKTROTECHNICKÉ SOUČÁSTKY

Náplň práce

  • aktivní péče o stávající zákazníky, hledání nových technických řešení a technologií, případná akvizice nových obchodních partnerů
  • zodpovědnost za kompletní realizaci obchodního případu, včetně podpory realizační fáze
  • prezentace, nabídka stávajících produktů a služeb společnosti
  • zpracování obchodních a cenových nabídek

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - elektrotechnické zaměření
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost portfolia analogových integrovaných obvodů a DC/DC měničů na obchodní úrovni
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • 3 dny zdravotního volna
  • služební automobil
  • notebook, telefon
  • stravenky
  • jazykové vzdělávání

  • místo výkonu práce: region Morava

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3911872  Datum zveřejnění: 14.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.