Inženýr kvality - elektro (35 000 - 45 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte elektrotechnické vzdělání a orientujete se v této oblasti? Je Vám také blízká kvalita a hovoříte anglicky? Pak neváhejte a přijďte využít tyto dovednosti k nám!

Mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici:

INŽENÝR KVALITY - ELEKTRO (od 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Denní komunikace se zahraničními dodavateli
  • Sledování kvality dodávaných dílů
  • Plánování a kontrola kvality dodaných dílů
  • Účast na auditech u dodavatelů

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost nástrojů kvality (PPQP, FMEA, 5S, 5x WHY, 8D apod.)
  • Flexibilní přístup k občasným služebním cestám
  • Komunikativnost, pracovitost a samostatnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, 5 sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Karta MultiSport
  • Finanční podpora rodin s dětmi (tábory, očkování apod.)
  • Místo výkonu: Stará Boleslav

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Lenka Vojáčková
Tel.: +420775474382
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis