Konstruktér elektro Plzeň

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš vystudovanou VŠ s elektro zaměřením a zajímají tě elektromobily nebo vozidla městské hromadné dopravy? Ovládáš alespoň na začátečnické úrovni konstrukční programy jako jsou Catia nebo AutoCad? Chceš využívat angličtinu při své práci?

Pak mi neváhej poslat svůj životopis!

Pro společnost sídlící v Plzni hledáme kolegu na pozici:

KONSTRUKTÉR ELEKTRO Plzeň (od 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Navrhování elektrotechnických řešení
  • Kreslení výkresů zapojení u výkonových zařízení
  • Vyhotovení elektro dokumentací, manuálů a kusovníků
  • Komunikace se subdodavateli i zákazníky
  • Zpracování technických částí obchodních nabídek

Požadujeme

  • VŠ v oboru elektro
  • Znalost programů Catia, AutoCad a MS Office
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Zájem o novinky a inovace v elektro oboru i v oblasti elektromobility

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené a 2 dny Sick days
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce a teambuilding
  • Benefitní poukázky Flexipass, volné lístky na sportovní a kulturní akce
  • Flexibilní začátek pracovní doby
  • Uplatnění i pro ABSOLVENTY

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis