Hledáme skvělou mzdovku

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 35 000 Kč/měsíc* příspěvek na penzijní připojištění * 5 týdnů dovolené * dotované stravování v areálu společnosti
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáme boží mzdovou účetní, která se nebojí kolegyň. Hledáme někoho, kdo se bude s láskou starat o "své" zaměstnance. Jste to Vy?

Tak mě pošlete Váš životopis, anebo mi prostě zavolejte! Určitě spolu něco vymyslíme.

Náplň práce

  • Samostatné vedení a zpracování mzdové agendy; cca 400 lidí
  • sledování změn v legislativě
  • komunikace s úřady (OSSZM ÚP, ZP, FÚ)
  • zpracování exekucí, insolvencí a náhrad za dočasnou pracovní neschopnost
  • zpracování důchodového spoření
  • zpracování ročního zúčtování daně z příjmu fyzických osob a s tím spojená administrativa
  • zpracování evidenčních listů důchodového pojištění a statistických údajů
  • účast při kontrolách příslušných úřadů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na pozici samostatné mzdové účetní minimálně 3 roky
  • praxe se zpracováním mezd výrobní společnosti (různé režimy směn) výhodou
  • praktická znalost problematiky zaměstnávání cizinců, občanů EU
  • znalost personální a mzdové legislativy
  • znalost SAP výhodou

Nabízíme

  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování v areálu společnosti

  • místo výkonu práce: Praha - Východ

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Karel Baloun
Tel.: +420773773889
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis