Start kariéry pro absolventa v elektru(od 32.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsícVysoké pololetní odměny, pravidelné navyšování mzdy a další.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáme absolventa VOŠ nebo VŠ v oboru ELEKTRO pro výrobní společnost v Plzni. Budeš se podílet na výrobním procesu, komunikovat s kolegy ze zahraničí a přispívat k zlepšování chodu výroby.
S námi se nebudeš nudit a získáš skvělou praxi!
Nastartuj svou kariéru!

Náplň práce

  • budeš se podílet na přípravě nových projektů
  • budeš komunikovat s kolegy napříč Evropou i světem
  • získáš přehled ve výrobním procesu
  • podílet se budeš i na zdokonalování technologií

Požadujeme

  • ukončenou VOŠ nebo VŠ v elektro oboru
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • základní orientaci v technické dokumentaci
  • chuť získat znalosti v oboru

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • každoroční růst mzdy
  • zaškolení a start kariéry
  • vysoké pololetní finanční prémie
  • jazykové kurzy
  • práci přímo v Plzni

  • místo výkonu práce: Plzeň - město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3914178  Datum zveřejnění: 20.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc