Technik dopravních systémů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kolín, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 25 000 - 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání technického zaměření? Zajímá Vás oblast telematických aplikací a kamerových systémů? Chcete se dále zlepšovat a růst ve svém oboru? Máte zkušenosti jen ze školy nebo jste již zkušený odborník?

Pak mi zašlete mi své CV!

Společnost působící v oblasti průmyslové automatizace a dopravní telematiky hledá parťáka na pozici:

TECHNIK DOPRAVNÍCH SYSTÉMŮ (25.-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba schémat zapojení
  • Zpracování technické stránky zakázek dle požadavků zákazníka
  • Řešení technických problémů
  • Účast při realizaci zakázek
  • Spolupráce s ostatními kolegy v týmu

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání technické zaměření, elektro výhodou
  • Orientaci v oblasti elektro, výhodou je vyhláška 50/1978
  • Ochotu občas cestovat
  • Znalost angličtiny nebo němčiny výhodou

Nabízíme

  • 20 dní dovolené
  • Stravenky
  • Služební telefon a notebook
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost uplatnění i pro ABSOLVENTY
  • Možnost kariérního růstu

  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Kolín

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis