Servisní technik - Ostrava

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava-město, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 25 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání technického směru a praxi na pozici servisního technika? Rádi byste získali různorodou práci ve stabilní společnosti?

Pak je tato pozice právě pro Vás!

Úspěšná, stabilní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK - OSTRAVA

Náplň práce

  • práce na servisních zakázkách v terénu - dálnice, tunely,...
  • komunikace se zákazníky
  • technická podpora při řešení technických problémů
  • cestování

Požadujeme

  • alespoň SŠ vzdělání technického zaměření
  • vyhlášku č. 50/1978
  • znalost angličtiny nebo němčiny VÝHODOU

Nabízíme

  • služební auto - po zaučení i k soukromým účelům
  • 20 dní dovolené
  • služební telefon a notebook
  • vzdělávací kurzy a školení
  • možnost kariérního růstu

  • možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu práce: region Ostrava

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis