Cenař - kalkulant/ka s AJ (43-53.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hustopeče, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 43 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vystudovanou SŠ/VŠ ekonimického směru a zkušenosti se sestavováním nákladových kalkulací? Hledáte stabilní zaměstnání a možnost se dál rozvíjet? Tak reagujte životopisem v angličtině.

Významná společnost v automotive hledá kolegu na pozici:

CENAŘ - KALKULANT/KA S AJ

Náplň práce

  • zpracování a kalkulace nákladů
  • návrh cen a cenových nabídek pro výrobky
  • vedení dokumentace
  • sběr dat a analýza

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického nebo technického směru
  • praci na obdnobné pozici
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • velmi dobrou znalost práce na PC (Excel)

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • měsíční docházkový bonus
  • příspěvek na sport a kulturu
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Hustopečsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nikol Náhlá
Tel.: +420775787237
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis