Strojní zámečník se super benefity

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 23 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vetší či menší zkušenost jako strojní zámečník? Máte vzdělání v technickém oboru? Umíte si poradit s ručními bruskami, frézami a podobně? Pokud máte zájem, pošlete mi prosím svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Náplň práce

  • Práce s ručními frézami, bruskami, kladivy a dalším nářadím
  • Opravy zajímavých a specifických strojů, ovšem bez nutnosti předchozí praxe
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • SOU, technický obor
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Znalost zámečnické práce a práce s nástroji
  • Ochotu pracovat na tři směny s volnými víkendy

Nabízíme

  • Platové ohodnocení dle zkušeností + nadstandardní příplatky za dobře odvedenou práci
  • 28 dní dovolené
  • Až 7000 Kč ročně na různé volnočasové aktivity
  • Dotované závodní stravování
  • Penzijní a životní připojištění
  • Zázemí silného a stabilního zaměstnavatele
  • Pracoviště v téměř v centru Brna

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis