Tester co ví, co je DevOps

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pro vývojářskou firmu specializující se na vývoj SW a HW pro letecký a automobilový průmysl hledáme testera, pro digitální továrnu, ve které se simuluje výroba. Právě teď potřebují toho správného člověka, který jim ukáže cestu k ideálnímu testu.

Náplň práce

Budete připravovat testovací scénáře a jejich dokumentaci. Na základě těchto scénářů poté připravíte a provedete jak manuální, tak automatické testy a k automatickým testům zajistíte i potřebnou infrastrukturu. Výsledky pak budete komunikovat s vývojáři. Smyslem je dotáhnout proces vývoje nových funkcionalit systému a jeho odladění na typických scénářích, ve kterých pracují zákazníci. Pokud nechcete psát kód, nemusíte, ale je potřeba navrhovat řešení.

Požadujeme

Umíte základy SQL a programování v C#.

Máte zkušenost s DevOps nebo znalosti z tohoto oboru.

A hlavně jste zodpovědní s proaktivní přístupem a analytický myšlením. Nebojíte se na sobě stále pracovat a rozvíjet se a je na Vás spolehnutí.

Pokud máte VŠ s IT zaměřením, praxi na podobné pozici, zkušenost s testováním IS a vytvářením vlastních scénářů či znalost principů programování/algoritmizace, to vše Vám přinese body navíc.

Nabízíme

Z těch obvyklých benefitů se určitě můžete těšit na flexibilní pracovní dobu a týden dovolené navíc.
Jedná se o stabilní společnost, která hledá člověka, který společně s nimi bude dlouhodobě růst a rozvíjet se. Dostanete tak možnost účastnit se nejen různých odborných školení a jazykových kurzů, ale hlavně Vám dají prostor pro uplatnění Vašich inovačních a tvůrčích aktivit.
No a v případě dojíždění, MHD mají kousek a pokud jezdíte autem, tak mají vlastní parkoviště.

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce?

Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3919774  Datum zveřejnění: 5.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.