Projektant měření a regulace - Brno

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat pro českou firmu s dlouholetou tradicí? Rád jednou za čas vyjedete na stavbu do zahraničí a osvěžíte si tak angličtinu? Máte zkušenosti s projektováním v elektrotechnice?
Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Česká společnost se sídlem v Brně hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

PROJEKTANT MĚŘENÍ A REGULACE (30 -50.000 Kč)

Náplň práce

  • Vytváření technické dokumentace, poptávkové a nabídkové dokumentace
  • Technická podpora
  • Spolupráce v týmu
  • Koordinace projektu
  • Občasná cesta do zahraničí na stavbu

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost AutoCAD
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., min. §6
  • Angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Odměny
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • Odborná školení
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Gabriela Bezděková
Tel.: +420775787340
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3919913  Datum zveřejnění: 8.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.