Analytický chemik

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Třinec, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Znáte pravidla HACCP, SVP a již máte praxi v oblasti chromatografických analýz? Hledáte uplatnění svých zkušeností v této oblasti a jste z okolí Frýdku Místu, Karviné nebo Třince?
Reagujte zasláním životopisu!

Náplň práce

  • příprava a zpracování vzorků pro chemické analýzy
  • zodpovědnost za stav a správné fungování testovacích přístrojů
  • kalibrace a validace měřidel
  • dohled nad dodržováním norem ISO, HACCP, SVP

Požadujeme

  • minimálně vyšší odborné vzdělání – obor chemie/ farmacie
  • praktická znalost metody HPLC
  • zkušenosti s laboratorním testováním

Nabízíme

  • VÍCE NEŽ 20 DNÍ DOVOLENÉ
  • slevy na firemní výrobky
  • smlouvu přímo se společností
  • motivující finanční ohodnocení

  • místo výkonu práce: okres Frýdek – Místek

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis