Majetková a finanční účetní (30-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte již zkušenosti s účtováním krátkodobého i dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku?
Chcete se v této oblasti i nadále rozvíjet?

Pak hledáme právě vás!

Významná nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

MAJETKOVÁ A FINANČNÍ ÚČETNÍ (30-40.000 Kč)

Náplň práce

  • správa, inventarizace a evidence majetku
  • účtování o pohybech investičního majetku
  • zatřiďování majetku do odpisových skupin
  • zpracování daní z nabytí nemovitostí
  • účtování pronájmu nemovitostí
  • archivace potřebné dokumentace
  • reportování pro interní účely

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • anglický jazyk na základní úrovní výhodou

Nabízíme

  • roční odměny
  • možnost kariérního růstu
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • vzdělávací kurzy

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
110 00 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis