Elektrikář

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Nymburk, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 25 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi elektrikář? Hledáš kde nastartovat nebo restartovat svojí kariéru? Orientace ve výkresové dokumentaci je pro Tebe denní rutina? Hledáš jistotu v této těžké době? Chtěl bys mít možnost pracovat s moderními technologiemi? Ano?

Pošli mě svůj životopis, anebo mě jednoduše zavolej a něco spolu vymyslíme!

Náplň práce

Pracovní náplň:
  • Zajištění preventivní údržby
  • Diagnostika a opravy strojů a zařízení
  • Diagnostika a opravy budov

Požadujeme

  • min SOŠ vzdělání
  • Vyhl. 50/ 78 Sb. ideálně § 6,7, poradíme si i s § 5
  • Schopnost orientovat se v technické dokumentaci
  • Základní znalost elektroniky
  • Ochotu pracovat ve směnném provoze
  • Samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Náborový příspěvek
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na dopravu
  • Obědy za hubičku

  • Místo výkonu práce: okres Nymburk

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3922589  Datum zveřejnění: 10.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc