Sales Support for Customers

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Košíkov, Velká Bíteš, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 23 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte středoškolské vzdělání, výbornou češtinu, nebojíte se komunikovat v angličtině a chcete pracovat ve společnosti s úžasným kolektivem? Pak je tady pro Vás jedinečná nabídka práce!

Rostoucí společnost, špička ve svém oboru, hledá novou kolegyni/kolegu na pozici:

ZÁKAZNICKÁ PODPORA PRODEJE

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky
  • Tvorba e-letterů
  • Vytváření cenových nabídek
  • Poradenství, prezentace směrem k zákazníkům
  • E-commerce péče o databáze
  • Školení pro zákazníky

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Znalost práce na PC
  • Orientace v prostředí sociálních sítí a internetu
  • Znalost Aj - komunikace jak písemná, tak osobní

Nabízíme

  • Práci v zajímavém a kreativním oboru v moderní společnosti, která klade důraz na design
  • Práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • Odpovídající finanční ohodnocení, odměny
  • Příspěvek na obědy ve vlastní jídelně
  • Penzijní připojištění

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Markéta Foglová
Tel.: +420775474383
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis