Menedżer biznesu (Movia/Polska)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Opava, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 60 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Cítíte se v obchodě jako ryba ve vodě? Polštinu a Češtinu máte téměř jako rodný jazyk? Máte praxi v rámci strojírenství či prodeji technických celků? Pak neváhejte a čtěte dál o pozici:

MENEDŻER BIZNESU (MORAVIA/POLSKA)

Náplň práce

  • péče o stávající klienty z řad zemědělských podniků a akvizice nových zákazníků
  • účast na veletrzích, výstavách či seminářích v Polsku a pohraničí
  • tvorba nabídek a uzavírání smluv s klienty
  • cestování za zákazníky v rámci Severní Moravy a Polska
  • komunikace napříč společností (především se stavebními a technologickými projektanty)
  • dohled na realizací zakázek a projektů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (technické či zemědělské výhodou)
  • prokazatelná praxe z obchodu v technické oblasti, ideálně s velkými investičními celky v rámci zemědělství
  • Polský jazyk min. B2 (na úrovni vedení obchodního jednání)
  • Český jazyk min. B2 (na úrovni vedení obchodního jednání)
  • zájem o oblast zemědělství (rostlinná nebo živočišná výroba)
  • ochotu cestovat v rámci ČR/PL

Nabízíme

  • možnost pracovat pro lídra ve svém oboru
  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • motivační bonusová složka
  • služební automobil
  • místo výkonu práce: ČR/PL, zázemí na Opavsku

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Stehlíková
Tel.: +420775787073
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis