Zootechnik (možnost ubytování)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Třebíč, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Starost o mléčný skot je nejenom Vaše práce, ale i koníček? Máte vzdělání v oboru zootechnik nebo veterina? Pokud máte praxi na pozici zootechnik, pak jste náš člověk. Pošlete nám svůj životopis a reagujte tak na pozici:

ZOOTECHNIK (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • budete mít na starosti mléčný skot z pozice provozního zootechnika (veškeré technologické postupy)
  • Ani administrativa Vás nemine, protože někde se vše musí evidovat (centrální registr, portál farmáře)
  • ty naše "rohatice" někdy bývají nemocné (ne moc často, staráme se o ně velmi dobře), ale budete kontrolovat jejich zdravotní stav
  • samozřejmostí by měla být spolupráce s veterinárním lékařem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru zootechnik nebo veterina
  • víceletou praxi na pozici zootechnika (mléčný skot)
  • práce s PC by Vám neměla být cizí (základní balíček MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B - podmínkou
  • dobré organizační schopnosti (budete obhospodařovávat více farem kousek od sebe)

Nabízíme

  • zázemí společnosti, která Vám přiroste k srdci
  • odpovídající ohodnocení Vaší praxi
  • odměna na základě výsledku hospodaření
  • možnost firemního ubytování za přívětivých podmínek (moc hezký byt)
  • osobní automobil i pro soukromé účely (někdy si člověk musí jet od těch krav oddychnout)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 dní dovolené navíc
  • možnost nástupu: včera bylo pozdě, ale chápeme i výpovědní lhůtu
  • Místo pracoviště: okres Třebíč

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Stehlíková
Tel.: +420775787073
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis