Kuchař/ka

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Břeclav, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 22 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, na dohodu (brigády)

Základní informace

Máte zkušenosti se závodní jídelnou a hledáte práci pouze na všední dny? Zvládnete připravit jídelníček na týden, 14 dní a poté být na výdeji a mít pak celý den volno? Tak se mi ozvěte a Vaším přínosem bude, že ještě DNES uděláte krok ke stabilní a dobře zaplacené práci!

Náplň práce

  • Pestrá pracovní pozice v závodní kuchyni stabilní společnosti, s odpovídajícím zaškolením
  • Příprava a úprava studených i teplých jídel
  • Vaření hotových jídel a minutek, jejich následný výdej
  • Tvorba jídelníčku
  • Uskladňování a kontrola zboží
  • Aranžování bufetů a banketů

Požadujeme

  • Vyučení v oboru kuchař/ka
  • Schopnost pracovat na více úkolech najednou
  • Příjemné jednání, spolehlivost a zodpovědnost
  • Potravinářský průkaz

Nabízíme

  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Mzda bez víkendových směn: 22-25tis Kč
  • Mzda včetně víkendových směn: až 28tis Kč

  • Místo výkonu práce: Kobylí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Karel Baloun
Tel.: +420773773889
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis