Sales manager (od 60 000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 60 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: 1.7.2020
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste komunikativní člověk se zaměřením na obchod? Máte zkušenost s prodejem IT služeb a akviziční činností ve výrobních podnicích? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Česká IT společnost hledá novou posilu na pozici: OBCHODNÍK IT SYSTÉMŮ - PRAHA (od 60 000 Kč)

Náplň práce

  • Akviziční činnost spojená s prodejem IT produktů
  • Vytváření a udržování obchodních vztahů s klienty
  • Pravidelné cestování po ČR
  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Spolupráce s marketingovým oddělením

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost s prodejem IT služeb podmínkou
  • Zkušenost s akvizicemi
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

  • Automobil i k osobním účelům
  • Bonusy za plnění plánu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Stravenky, multisport kartu

Místo pracoviště: Praha 8

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Robert Vágner
Tel.: +420777498773
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis