Finanční analytik- výrobní společnost

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Tachov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc13.mzda, měsíční finanční odměny a další benefity.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste již zkušeným analytikem a znáte výrobní prostředí? Tohle je místo, kde vás náležitě odmění!

Pošlete svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu!

Náplň práce

  • denní kontrola finančních prostředků
  • pravidelná analýza a reporting probíhajících projektů
  • příprava finančních uzávěrek
  • kontrola nákladů spojených s výrobou produktu
  • tvorba kalkulací a finančních plánů

Požadujeme

  • alespoň SŠ vzdělání s maturitou – ekonomický obor výhodou
  • zkušenosti s tvorbou finančních analýz
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • praxi se zpracováním dat v MS Excel či MS Access

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc a možnost dalšího volna
  • využití jazyků
  • stabilní měsíční bonusy
  • příjemné pracovní prostředí

  • místo výkonu práce: Tachovsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis