Školitel pro MS Dynamics navision

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte výbornou znalost Microsoft Dynamics Navision? Chtěli byste své získané zkušenosti předávat ať už novým nebo stávajícím kolegům? Dokážete si sami sebe představit v roli interního školitele pro Microsoft Dynamics Navision?

Pak hledáme právě Vás!

Česká obchodní společnost s dlouholetou působností na trhu hledá posilu do svého týmu na pozici:

ŠKOLITEL pro MS DYNAMICS NAVISION

Náplň práce

  • školení interních zaměstnanců na systém MS Dynamics Navision
  • onboarding nových kolegů
  • školení kolegů při změnách v MS Dynamics Navision
  • analýza školení a zpracování dat
  • aktivní podpora uživatelů, pokud si s něčím v MS Dynamics NAV neví rady
  • řešení problémů zaměstnanců přes vzdálené připojení k PC
  • spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • výbornou znalost systému MS Dynamics Navision
  • ochotu cestovat (školení probíhá i na cca. 30 pobočkách společnosti v rámci ČR)
  • pokročilou znalost MS Office
  • pracovitost, spolehlivost, ochotu pomoci kolegům
  • analytické myšlení

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • stravenky
  • bohatý systém cafeteria
  • zvýhodněné firemní produkty
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)

  • místo výkonu práce: lze přizpůsobit dle Vašeho bydliště (Praha, Stř. Čechy, Východní Čechy, Vysočina)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Robert Vágner
Tel.: +420777498773
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3929715  Datum zveřejnění: 26.6.2020