Mistr elektrodílny

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Valtice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou práci, kde ocení Vaše zkušenosti s vedením pracovního týmu v elektro výrobě? Jste přirozenou autoritou a dokážete motivovat pracovníky k očekávaným pracovním výkonům, ale zároveň jim umíte naslouchat? Pak už na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis, férová nabídka práce je tady!

Špička ve svém oboru obsazuje pozici:

MISTR ELEKTRODÍLNY

Náplň práce

  • řízení svěřeného úseku výroby (cca 15 elektrikářů ve strojírenské výrobě)
  • kontrola provedené práce
  • dělení prací mezi jednotlivými pracovníky
  • tvorba časových norem
  • kontrola kvality práce
  • řešení technických problémů (práce v kolektivu, BrainStorming)
  • podřízen vedoucímu výroby, spolupráce s plánovačem výroby, OTK a konstruktéry
  • odpovědnost za dodržování standardů bezpečnosti
  • reporting vedoucímu výroby za svěřený úsek

Požadujeme

  • SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • zkušenost na podobné pozici (silná osobnost)
  • komunikativní osobnost
  • praxe v oboru minimálně 5 let
  • vyhláška 50 par. 6 nebo vyšší - platná
  • řidičský průkaz sk. B
  • manuální zručnost, samostatnost
  • spolehlivost, aktivní přístup k práci
  • vlastnost „ týmového hráče"

Nabízíme

  • práci v jednosměnném provozu
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • zázemí stabilní společnosti
  • motivující pracovní podmínky
  • rozmanitou pracovní činnost
  • stravování na pracovišti s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na PP nebo ŽP
  • zvýhodněný mobilní tarif

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Markéta Foglová
Tel.: +420775474383
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis