Operátor výroby - soustružník

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 25 000 - 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte SOU technického zaměření a zkušenost s pací s NC/CNC soustruhy? Jste manuálně zručný a hledáte nové prostředí pro uplatnění vašich dovedností?

Pak neváhejte a pošlete mi své CV!

Staňte se součástí společnosti s mezinárodním přesahem. Z důvodu rozšíření týmu hledáme kolegu na pozici:

OPERÁTOR VÝROBY - SOUSTRUŽNÍK

Náplň práce

  • výroba komponentů dle výkresové dokumentace
  • obsluha stroje Masturn
  • hledání nápravných opatření při závadách
  • zodpovědnost za plynulý chod pracoviště a funkčnost strojů

Požadujeme

  • SOU technického směru
  • zkušenosti s obsluhou NC soustruhu
  • znalost principu ovládání CNC stroje
  • čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

  • měsíční bonus až 12% ze základní mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • možnost ubytování v okolí společnosti

  • možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu práce: Praha-východ (dojezdová vzdálenost z Prahy cca 20 minut)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1
Poslat společnosti životopis

ID: 3932480  Datum zveřejnění: 2.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc