Mistr výroby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pelhřimov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti? Chce své zkušenosti dále rozvíjet? Hledáte stabilní zaměstnání? Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis!

Perspektivní strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: MISTR VÝROBY (30-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za vedení kolektivu na směně
  • Plánování směn zaměstnanců
  • Zodpovědnost za dodržování BOZP a PO
  • Koordinace a příprava výroby
  • Zodpovědnost za plnění plánu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost certifikace ISO / IATF 16949
  • Znalost principů štíhlé výroby
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na základní úrovni

Nabízíme

  • Pohodový a přátelský kolektiv
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • A další výhody...

  • Místo výkonu práce: Pelhřimovsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3932963  Datum zveřejnění: 3.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc