Reagujte bez životopisu

Zámečník - svářeč s náborovým příspěvkem

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Litoměřice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat pouze na jednu směnu? Máte svářečské zkoušky na CO2? Umíte číst v technické dokumentaci a chcete dobře ohodnocenou práci? Ano? Pošlete mi váš životopis!

Náplň práce

  • Práce na ranní směnu
  • Budete brousit
  • Úprava nástrojů
  • Čtení technické dokumentace
  • Výroba forem (materiál - hlavně ocel)
  • Občas výroba zakázky i mimo portfolio společnosti

Požadujeme

  • Znalost zámečnických prací
  • Svářečský průkaz CO2
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • Nástupní mzda od 30.000,- Kč (dle zkušeností) po zapracování až 38.000,- Kč (včetně příplatků a odměn)
  • Náborový příspěvek ve výši 20.000,- Kč
  • Po roce trvání vztahu roční předvánoční odměna ve výši cca 20.000,- Kč (vázána na pravidelnou docházku)
  • Závodní dotovaná strava

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Olga Žák
Tel.: +420739234802
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3935326  Datum zveřejnění: 9.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc