Podpora v energetice - absolvent

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jaroměřice nad Rokytnou, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte VŠ vzdělání technického oboru? Hledáte své první zaměstnání? Chcete se rozvíjet v komunikaci v angličtině? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní firma hledá nováčka do kolektivu na pozici PODPORA V ENERGETICE - ABSOLVENT (25 - 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Zajišťování klientské podpory po telefonu
  • Práce v nepřetržitém provozu
  • Online monitoring energetických zařízení
  • Příprava hodnocení servisních služeb
  • Analýza poruch

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru elektro/strojírenství
  • Praxi v technické oblasti výhodou
  • Anglický jazyk na mírně až středně pokročilé úrovni
  • Spolehlivost a komunikativnost
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní společnosti
  • Stravenky
  • Sick day
  • Profesní růst, firemní kurzy
  • Možnost jazykového vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Třebíčsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Michal Kováč
Tel.: +420739025261
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3935890  Datum zveřejnění: 10.7.2020