Implementátor SAPu (od 60.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 60 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s implementací SAPu a chcete je předávat dále? Hledáme zkušeného člověka, který se chce dále rozvíjet a pracoval již ve výrrobní společnosti. Jste to vy? Pošlete mi Váš životopis a ucházejte se o místo IMPLEMENTÁTORA SAPU!

Náplň práce

  • Konzultace a podpora systému SAP
  • Zpracování a vyhodnocení požadavků na změny v SAPu
  • Řízení implementace schválených změn do SAPu
  • Školení klíčových uživatelů, spolupráce s KUs

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (VŠ výhodou)
  • Praxe na stejné pozici PODMÍNKOU!
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Základní znalost výrobních systémů

Nabízíme

  • Roční odměny
  • Zázemí stabilní NE-AUTOMOTIVE společnosti
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvek na stratování
  • Mzdu od 60.000 Kč

  • Lokalita: Chomutov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3936960  Datum zveřejnění: 13.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc